Обратная связь


Тематические статьи

Про компьютерні столи

Рубрика: Шкафы купе

Комп'ютерні столи - один з видів робочих столів, які можуть розміщатися як в офісі, так і будинку. Пристосувавши під комп'ютер звичайний стіл, ви швидко переконаєтеся в тім, що прийняли неправильне рішення. Документи, папірці, дискети, компакт-диски й інші потрібні речі валяються безладно по всьому столі; нічого не можна знайти; ніде писати, тому що заважає варта на столі оргтехніка: принтер, сканер, а особливо клавіатура й миша.

Купивши гарний комп'ютерний стіл, ви відразу вирішите всі проблеми організації робочого місця. По-перше, сучасні столи для комп'ютерів займають мінімум місця, тому поставити їх можна куди завгодно, аби тільки було комфортно працювати. По-друге, у комп'ютерному столі будь-яка потрібна для роботи річ знайде своє місце: треба лише замовити зручну особисто вам модель стола.

Комп'ютерний стіл може розташовуватися як уздовж стіни, так й у куті приміщення: ви маєте можливість вибрати цільний кутовий стіл або придбати додатковий бічний столик, що легко приєднується до основного. Іноді в комплекті зі столом для комп'ютера купують і выкатную тумбу.

Комп'ютерні столи, як й офісні стільці, часто бувають постачені колісьми. Така "мобільна" меблі дуже зручні й сучасна.

Модна тенденція останнього часу - відмова від гострих кутів - одержала широке поширення у виробництві офісних столів. Вони мають складну "обтічну" форму з напівкруглим вирізом.

Якщо в офісі просторо, стіл для комп'ютера звичайно стає частиною комбінованого робочого стола, що може складатися з декількох елементів або становити єдине ціле. У цьому випадку проблема розміщення робочих приналежностей не коштує. Однак у випадку, якщо місця не вистачає (а це можливо й в офісі, і будинку), компактність і місткість спеціалізованого комп'ютерного стола виходять на перший план.

Основний принцип організації робочого місця за комп'ютерним столом складається в розміщенні необхідних приналежностей й оргтехніки на різних рівнях.

Комп'ютерний стіл можна довідатися по відсіку для клавіатури й миші. Це полку, що перебуває на кілька сантиметрів нижче стільниці й при необхідності выдвигающаяся зі стола. Розташування основної робочої поверхні й клавіатури на різних рівнях дозволяє не тільки заощадити місце на поверхні стола, але й прийняти правильну позу під час роботи.

Ще одна характерна деталь комп'ютерного стола - розташування системного блоку в спеціальному відсіку під столом. Там же звичайно бувають передбачені відділення для принтера, сканера, компакт-дисків і полички для книг, документів і паперів.

Над столом також може розташовуватися система полиць, що забезпечує максимально швидкий доступ до необхідної техніки й робочих матеріалів, і "подіум" для монітора.

Для того, щоб кабелі від оргтехніки були повністю сховані від очей, сучасний стіл для комп'ютера часто має порожні ніжки, у яких "ховаються" проведення, а в стільницях з тією же метою можуть бути передбачені отвори.

У виробництві комп'ютерних столів використаються найрізноманітніші матеріали: дерево, ДСП й їхні аналоги, скло, метал і пластик.

З ретельно просушеними й обробленої спеціальними захисними складами деревини виготовляють найбільш дорогі моделі столів.

Найпоширеніший матеріал для стільниць і полиць - ДСП, МДФ й інші види деревних плит. Звичайно вони мають покриття з полімерів, ламината або меламіну, які надають основі водовідштовхувальні властивості й підвищують її практичність. Кришки столів можуть бути виготовлені також із цільної ламинированной плити. Крайки столів, для більшої зносостійкості, оклеивают стрічкою із ПВХ.

З металу роблять ніжки комп'ютерних столів, вони можуть бути фарбованими в чорний або сірий кольори, а також хромованими. Крім того, багато комп'ютерних столів мають металевий каркас, у якому перебувають жолоби для кабелів. Алюміній і нержавіюча сталь - найпоширеніші "меблеві" метали.

Пластик використається як матеріал для ніжок і полиць комп'ютерного стола.

Сучасний офіс, обладнаний функціональними, зручної, стильною меблями, - не тільки показник стабільного бізнесу компанії, але й визначальний фактор плідної й ефективної роботи її співробітників.

Добавлено: [2006-07-20 16:07:00]
Назад


Смотреть статьи

Последние

В архиве

Все

Смотреть по рубрикам

UkrMebli › Магазин Мебели Номер — 1 › Лучшая Мебель! › Site-Ok.ua